PEČIEME LEN V TEJ NAJLEPŠEJ KVALITE...

home zaloha 2

[rev_slider alias=“sweet“]

SKONTROLUJTE VŠETKY

PRODUKTY

Cheesecake
Klasický kartón zákuskov
Čajové pečivo
Narodeninové torty rôzne
Pavlová torta
Dezertné koláčiky
Prijmanie, krstiny, birmovka
Kartón prémium
Slané chuťovky
Svadobné torty
Torta box ruží
Kaviarenské torty

Svadobná torta!

U nás v Torty M. s vami svadobnú tortu preberieme maximálne dopodrobna. Do každého poschodia torty si môžete vybrať z našej širokej ponuky krémov podľa vlastného výberu. Spoločne doladíme korpus a pre maximálny zážitok odporúčame pridať ovocie, ktoré si taktiež vyberiete podľa vlastnej chuti.

Naše torty sú vždy šťavnaté a chutné 🙂

Tak ako sme si doladili chuť tak doladíme aj vizuálnu podobu vašej svadobnej maškrtky. Prejdeme si s vami farebnosť vašej tortičky tak aby ladila s výzdobou sály. Vaša torta môže byť ,,nahá, alebo potiahnutá fondánom ale to je v konečnom dôsledku jedno lebo my pre vás vyrobíme tortu na mieru, podľa vašej predstavy.

Získajte ponuku
[rev_slider alias=“single-project“]

Svadba je výnimočná životná udalosť pre ktorú sa oplatí dať si záležať na detailoch.

SKONTROLUJTE VŠETKY

SUROVINY

Kvalitná chuť a čarovná vôňa kakaa je veľkým zdrojom energie, ktorú vám doručíme v našich výrobkoch. Kakao až z holandska nám dovaža náš dodávateľ vo vysokej kvalite.

Mascarpone je v našej cukrárni prioritnou surovinou, ktorá je takmer v každom našom výrobku. Používame ho ako náhradu umelých a rastlinných masiel ako sú margaríny.

Tortové korpusy a iné cestá pečieme výhradne z čerstvých vajec, ktoré sú dodávané každý týždeň. Používame vajíčka z podstielkového chovu od firmy Babičkin dvor.

Smotanu na šľahanie nám dodáva slovenský výrobca vo vysokej kvalite a jemnej chuti bez pridaných ,,éčiek,,. Zásadne nepoužívame lacné tortové šľahačky, ktoré majú umelú chuť.

Mliečna, biela alebo horká to je jedno! Čokoláda je hlavnou surovinou v cukrárskom svete. Vyberáme najlepšie kúsky od značky Carla s poriadnou dávkou kakaa a s výraznou chuťou.

Ovocie používame prevažne mrazené, pričom sú plody zbierané v ich aktuálnej sezóne, po ich zmrazení si zachovajú čerstvosť a svoje vitaminy. Náš výber ovocia je veľmi široký.

Torty pečieme aj vo väčších rozmeroch s väčším počtom porcií. Konečná cena torty je vždy individuálna preto nás neváhajte kontaktovať. Cenu Vám vieme upresniť až po Vašej konkrétnej predstave.

Každá surovina zohráva veľkú rolu v konečnej chuti nášho výrobku a preto ich pre vás vyberáme s veľkou zodpovednosťou. Našimi piliermi sú kvalita-čerstvosť-spokojný zákazník.

Naše výrobky vám pripravíme aj

BEZLEPKOVÉ

BEZLAKTÓZOVÉ

BEZ VAJEC

OTVÁRACIE HODINY

PON

ZATVORENÉ

UT

9:00 - 15:00

STR

9:00 - 15:00

ŠTV

9:00 - 17:00

PIA

9:00 - 17:00

Sob

8:00 - 12:00

Ned

ZATVORENÉ

TORTY M

Hviezdoslavová 228, 95618 Bošany

0949 128 699

infotortym@gmail.com

cennikn
alergenyn