PEČIEME LEN V TEJ NAJLEPŠEJ KVALITE...

Vitajte na stránkach našej cukrárskej výroby, ktorá prináša sladké potešenie do vašich domovov už od roku 2019. Naša firma vznikla s láskou k pečeniu a vášňou pre vytváranie lahodných zákuskov, tort, koláčov, dezertov a cheescakov, ktoré nielen potešia chuťové poháriky, ale aj pohladia dušu.

 

Každý jeden náš výrobok je výsledkom starostlivej práce, kvalitných surovín a originálnych receptov, ktoré kombinujú tradičné postupy s modernými trendmi v cukrárstve. Dbáme na každý detail, od výberu ingrediencií až po finálnu dekoráciu, aby sme vám priniesli nielen chutné, ale aj vizuálne atraktívne sladkosti.

 

Naším cieľom je poskytnúť vám nezabudnuteľný zážitok pri každom zahryznutí. Či už hľadáte tortu na špeciálnu príležitosť, chutné koláče pre rodinné stretnutie, alebo jemný dezert k popoludňajšej káve, u nás nájdete všetko, čo si vaše srdce zažiada.

 

Sme rodinná firma, ktorá verí v poctivosť, kvalitu a priateľský prístup k zákazníkom. Ďakujeme, že ste súčasťou nášho sladkého príbehu a tešíme sa na to, ako vám budeme môcť prinášať radosť aj naďalej.

 

S láskou k sladkostiam, Váš tím Torty M

ADRESA

HVIEZDOSLAVOVÁ 228, 956 18 Bošany

TEL

0949 128 699

EMAIL

infotortym@gmail.com